O NAS

Podstawą naszego sukcesu jest doskonałe zaplecze technologiczne, wykwalifikowana kadra pracownicza oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Odważne projekty oraz innowacyjne rozwiązania w segmencie bram, ogrodzeń i balustrad czynią nas liderami w całym segmencie ogrodzeniowym.

Wierzymy, że ogrodzenia to coś więcej niż przęsła, furtki, bramy wjazdowe czy zwyczajny płot. To wyznaczenie własnej przestrzeni i wizytówka swojej posesji. Idea ta przyświeca nam na każdym etapie tworzenia stylowych ogrodzeń SMW.

Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości nowoczesnych systemów ogrodzeniowych dla klientów indywidualnych oraz hurtowych. Wraz z rozwojem firmy nieustannie rozbudowujemy nasze zaplecze produkcyjne oraz magazynowe, co pozwala nam na obsługę rosnącego zapotrzebowania na oferowane przez nas produkty w całej Europie. Ponadto, dzięki wprowadzeniu innowacyjnych procesów produkcyjnych i logistycznych, możemy oferować nasze wyjątkowe ogrodzenia w przystępnych, bardzo konkurencyjnych cenach oraz zapewnić krótkie terminy realizacji.

Nasze nowoczesne ogrodzenia panelowe są solidne, wytrzymałe i praktyczne, dlatego naszych usług skorzystały już setki firm w całym kraju i poza jego granicami.

Teraz także Wy możecie zrealizować z nami Wasze pomysły!