Zostań Partnerem SMW Ogrodzenia!

Zostań partnerem SMW Ogrodzenia!

          Jesteśmy producentem wypełnień do bram i przęseł oraz kompletnych systemów ogrodzeniowych. Markę SMW Ogrodzenia stworzyliśmy jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne ogrodzenia palisadowe. Korzystając z naszych innowacyjnych technologii obróbki stali, malowania oraz światowej klasy systemów zabezpieczania antykorozyjnego (ocynk oraz powłoki Coil-Coating), tworzymy ogrodzenia atrakcyjne cenowo, trwałe, solidne, o dużej atrakcyjności wizualnej. Zostań Partnerem SMW Ogrodzenia i wprowadź do swojej oferty wykonywane przez nas panele ogrodzeniowe – pamiętaj, że nasze panele to zawsze pełny, zamknięty profil od wysokościach od 15 do 30 cm.

          Nasze ogrodzenia można dowolnie projektować i konfigurować. Klient może wybrać wysokość, szerokość i kolor poszczególnych paneli – nie ograniczamy się do modeli standardowych. Dzięki praktycznie nieskończonym możliwościom aranżacyjnym, można zaprojektować wyjątkowe i niepowtarzalne ogrodzenie. Możemy wykonać ogrodzenie w całości lub same wypełnienia do ogrodzeń murowanych, gabionów etc. Ogrodzenia SMW sprostają nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

          Zapoznaj się z ofertą dla naszych Partnerów biznesowych i zostań Partnerem SMW Ogrodzenia.

WARUNKI HANDLOWE I RABATY

          Dla naszych Partnerów mamy atrakcyjne warunki handlowe. Na wszystkie produkty oferujemy rabaty standardowe oraz dodatkowe, uzależnione od wyników sprzedażowych. Nasze umowy partnerskie są proste, czytelne i uczciwe dla każdej strony. Jeśli jesteś producentem systemów ogrodzeniowych, montażystą, producentem bram i furtek oraz chciałbyś podjąć współpracę z SMW Ogrodzenia, skontaktuj się z nami pisząc na adres michal@smwogrodzenia.pl lub dzwoniąc pod nr tel. +48 880 220 818. Po wstępnej weryfikacji Twojej firmy, prześlemy wszystkie szczegóły. To najszybszy sposób by zostać Partnerem SMW Ogrodzenia.

TERMINY REALIZACJI I MONTAŻ

          Nasze ogrodzenia wykonujemy w czasie od 7 do 21 dni. Z reguły jesteśmy w stanie wyprodukować i dostarczyć Wam panele ogrodzeniowe w przeciągu dwóch tygodni, a jak wszyscy wiemy, krótkie terminy realizacji to spory atut podczas negocjacji z Klientami!

          Montaż naszych paneli jest bardzo prosty – do słupka montujemy ceownik za pomocą wkrętów do blachy, a panele nitujemy do ceownika. Wystarczy wkrętarka i nitownica! Bezproblemowy montaż przekłada się na szybkie realizacje, dzięki czemu zarówno Wy, jak i Wasi Klienci, oszczędzacie czas i pieniądze.

WSPARCIE PRZY TWORZENIU EKSPOZYCJI

          SMW Ogrodzenia to nowe produkty na ryku krajowym, dlatego zachęcamy naszych Partnerów do tworzenia ekspozycji – to bardzo pomaga w sprzedaży! Mamy sprawdzone modele, najczęściej wybierane przez Klientów i cieszące się ich dużym uznaniem, dlatego możemy doradzić, co i w jakim wykończeniu będzie prezentować się szczególnie dobrze. Na ekspozycję oferujemy solidny rabat, a po wypracowaniu umownego obrotu zwracamy wszystkie koszty naszych produktów ekspozycyjnych!

          Ekspozycję zawsze dobieramy pod indywidualne możliwości naszych Partnerów – możemy wstawić piękne, duże przęsła lub zrobić ich mniejsze wersje, również bardzo atrakcyjne. Zawsze wspólnie ustalamy, co będzie najlepszym i najbardziej optymalnym rozwiązaniem.

MARKETING I REKLAMA

          Naszym Partnerom zapewniamy niezbędne materiały reklamowe wspomagające sprzedaż. Dodatkowo inwestujemy w reklamę o zasięgu zarówno lokalnym jak i ogólnokrajowym i nieustannie budujemy świadomość marki SMW Ogrodzenia. Nasza aktywność jest szczególnie widoczna w mediach społecznościowych i magazynach branżowych. Po ustąpieniu sytuacji pandemicznej będziemy również widoczni w terenie oraz na eventach budowlanych. Nasze działania z pewnością przełożą się na zainteresowanie Klientów naszym produktem i wzrosty sprzedaży naszych Partnerów.

RZETELNE PARTNERSTWO BIZNESOWE

          Stabilna pozycja naszej firmy na rynku pozwala zapewnić naszym Partnerom współpracę na jasnych i uczciwych zasadach oraz na rzetelnym, profesjonalnym poziomie. Nasze moce produkcyjne są wystarczające aby zapewnić ciągłość realizacji zamówień z utrzymaniem krótkich terminów dostaw. Z Partnerami, z którymi współpraca przebiega bez zarzutów, możemy ustalić indywidualne terminy płatności. Jesteśmy również otwarci na negocjowanie warunków współpracy, celem dostosowania ich do indywidualnych potrzeb zarówno Partnera jak i rynku oraz specyfiki Klientów w danym rejonie. Zapraszamy do współpracy!

 

Skontaktuj się z nami:

e-mail: michal@smwogrodzenia.pl

tel. +48 880 220 818

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *