Coil Coating – doskonałe powłoki antykorozyjne!

Coil Coating - doskonałe powłoki antykorozyjne!

          W firmie SMW Ogrodzenia dużą wagę przykładamy do innowacji i poszukiwania nowych rozwiązań produkcyjnych, wpływających pozytywnie zarówno na jakość produktów, jak i na sam proces produkcyjny. Wierzymy, że umiejętnie wdrożona, odpowiednia technologia, może mieć znaczący wpływ na jednoczesne utrzymanie atrakcyjnej ceny oraz wysokiej jakości produktów dlatego wybraliśmy Coil Coating – doskonałe powłoki antykorozyjne! Nasze podejście i wnikliwa analiza rynku powłok antykorozyjnych, spowodowały wybór technologii Coil Coating – jednej z najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych metod zabezpieczania antykorozyjnego poprzez ciągłe malowanie zwojów blachy. Jak to się dzieję, że zastosowanie Coil Coating – wyjątkowej powłoki antykorozyjnej, obniża cenę naszych ogrodzeń i czym jest ta technologia produkcji, dowiecie się już za chwilkę – zapraszam!

Coil Coating – jedna z najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych metod malowania i zabezpieczania antykorozyjnego!

          Tłumacząc z angielskiego: „coil” – zwój, „coating” – powłoka (tudzież: powlekanie), mamy do czynienia z technologią powlekania (malowania) ciągłego zwojów (kręgów) blachy. Dlaczego jest to tak istotne i dlaczego zabezpieczamy blachy przed ich przetworzeniem?

  • proces poddania zautomatyzowanej obróbce zabezpieczającej płaskiego arkusza blachy, rozwiniętego ze zwoju, jest zdecydowanie prostszy i tańszy niż obróbka i zabezpieczanie już gotowych elementów ogrodzenia;
  • po zabezpieczeniu całego kręgu blachy, każdy wytworzony z niego element, nawet ten najbardziej złożony, posiada zabezpieczenie antykorozyjne najwyższej jakości;
  • na wstępnym etapie przygotowawczym, arkusz blachy jest dokładnie oczyszczany i poddawany procesowi pasywacji, co na końcu niweluje refleksy i mikro-nierówności na całym zwoju;
  • wytwarzanie ogrodzenia z arkuszy blachy pokrytych elastyczną powłoką w technologii Coil Coating, odbywa się niemal bez ryzyka uszkodzenia materiału;
  • pokrycie powłoką całego zwoju blachy w sposób ściśle kontrolowany i w pełni zautomatyzowany, gwarantuje jednolitość powłoki na całym arkuszu, jej odpowiednią grubość i elastyczność, a utwardzanie termiczne każdego etapu zapewnia trwałość i wytrzymałość całego zabezpieczenia.

          Coil Coating – doskonałe powłoki antykorozyjne zastosowane w SMW Ogrodzenia, pozwalają znacznie przyspieszyć proces zabezpieczania antykorozyjnego, a pełna automatyzacja dodatkowo niweluje koszt powstania finalnego produktu. Niewątpliwym atutem technologii Coil Coating jest jej zgodność z aktualnymi normami środowiskowymi, którego ochrona stanowi jeden z priorytetów w SMW Ogrodzenia i każda inwestycja naszej firmy jest pod tym względem wnikliwie analizowana.

Technologia Coil Coating jest zgodna z aktualnymi normami środowiskowymi, którego ochrona stanowi jeden z priorytetów w SMW Ogrodzenia.

          Jak widzicie, właściwe wdrożenia odpowiednich technologii w procesy produkcyjnie, pozwalają nam oferować wysokiej jakości ogrodzenia w atrakcyjnych cenach. Nie musi być tak, że wzrost jakości produktów jest ściśle powiązany ze wzrostem ich cen. Oczywiście, sama technologia ciągłego pokrywania zwojów blachy powłoką coil coating jest bardzo kosztowna, ale jej ogromy wpływ na optymalizację procesu produkcyjnego, innowacyjność, pozytywny wpływ na środowisko i odpowiednio skalkulowana inwestycja są tego warte. Dzięki technologii Coil Coating możemy wam zaoferować wysokiej klasy ogrodzenia w atrakcyjnych cenach i krótkie terminy realizacji, a długoletnia trwałość naszych produktów i Wasze zadowolenie są dla nas najważniejsze.