Czym są SMW Ogrodzenia?

Czym są SMW Ogrodzenia?

         Wszystkie ogrodzenia oferowane pod marką SMW Ogrodzenia wytwarzamy z wysokiej jakości blachy, pochodzącej od renomowanego producentów z kraju i zagranicy. Blacha, z której powstają ogrodzenia SMW, jest dwustronnie ocynkowana, malowana w technologii Coil Coating, oraz zabezpieczona organiczną powłoką antykorozyjną (Granite® Storm), która zapewnia jej ponadstandardową odporność na czynniki atmosferyczne, co potwierdzamy nawet 5-letnią gwarancją na nasze produkty. Podczas wytwarzania paneli ogrodzeniowych SMW, wnikliwie kontrolujemy jakość każdego etapu procesu produkcji, od momentu zakupu blachy, po końcowy montażu u Klienta. Zobaczcie, czym są SMW Ogrodzenia i dlaczego warto je rozważyć przy budowie.

Blacha, z której powstają ogrodzenia SMW, jest dwustronnie ocynkowana (…)oraz zabezpieczona organiczną powłoką antykorozyjną.

          Nowoczesne ogrodzenia palisadowe SMW to ogrodzenia modułowe, które można zamówić zarówno w formie gotowych przęseł, jak również pod indywidualne preferencje Klienta. Dzięki szerokim możliwościom produkcyjnym i projektowym, stworzyliśmy standardowe modele, które możemy wytwarzać w czasie poniżej tygodnia i w przeciągu kilku kolejnych dni zamontować we wskazanym miejscu. Nasze standardowe modele przypisaliśmy do trzech kategorii: ogrodzeń klasycznych, nowoczesnych i ekskluzywnych. Dzięki temu każdy może odnaleźć wyjątkowy model, idealnie pasujący do stylu ogradzanej nieruchomości. Można też pomieszać style i w ramach jednego projektu ogrodzenia zastosować zwarte modele od strony ulicy, a bardziej otwarte od strony np. terenów zielonych. Największą zaletą standardowej gamy produktów jest ich atrakcyjna cena i krótki termin realizacji, a szeroki wachlarz modeli i kolorystyki, pozwala dopasować je do każdego stylu nieruchomości.

Aktualizacja 01.02.2022: obecnie wszystkie nasze panele ogrodzeniowe produkowane są na indywidualne zamówienie. Można zamówić wymiary od 120 do 300mm na wysokość (co 10mm) oraz od 600 do 3000mm na długość (co 5mm). Po wcześniejszej konsultacji realizujemy też inne wymiary.

Produkujemy wypełnienia do bram i przęseł, które można zamówić pod indywidualne preferencje Klienta, jak również w formie gotowych systemów ogrodzeniowych.

         Jeśli zapragniecie wymarzonego ogrodzenia, które będzie jedyne w swoim rodzaju, z marką SMW Ogrodzenia możecie zrealizować najbardziej ambitne pomysły. Ogrodzenie możemy wykonać w całości na indywidualne zamówienie, dostosować szerokość paneli, długość przęseł, strukturę powierzchni, odstępy między panelami i kolorystykę. Dzięki temu możecie ogrodzić swoją posesję w jedyny i niepowtarzalny sposób, lub dostosować ogrodzenie do wymagań lokalnej zabudowy. Jeśli potrzebujecie ogrodzić teren przemysłowy, czy obszar o dużej powierzchni, indywidualny projekt ogrodzenia dostosujemy do Waszych wymagań i zadbamy o optymalizację kosztów.

Ogrodzenie możemy wykonać w całości na indywidualne zamówienie, dostosować szerokość paneli, długość przęseł, strukturę powierzchni, odstępy między panelami i kolorystykę.

        SMW Ogrodzenia to nie tylko wysokiej jakości produkty, wykonywane w rodzimej fabryce z dbałością o każdy detal – to także nieskończone możliwości aranżacji i realizacji własnych pomysłów. Ogrodzenia palisadowe SMW to jakość, trwałość, błyskawiczna realizacja, doskonałe ceny, indywidualne podejście i 5-letnia gwarancja. To rewolucja w ogrodzeniach.