SMW Ogrodzenia – nowoczesna palisada!

SMW Ogrodzenia - nowoczesna palisada!

         W ostatnich latach nowoczesne ogrodzenia cieszą się dużym zainteresowaniem. Na rynku jest wiele rozwiązań charakteryzujących się prostą formą, geometrycznymi kształtami, czy wykorzystaniem i połączeniem różnych materiałów. Nowoczesne ogrodzenia cechuje estetyka, minimalizm formy i harmonia z ogradzanym obiektem, a ich niewątpliwymi zaletami są uniwersalność i możliwość dopasowania do różnego rodzaju architektury.
Jednym z wiodących rozwiązań w systemach ogrodzeń nowoczesnych są ogrodzenia palisadowe. Palisada, to ogrodzenie z przęseł, najczęściej z poziomo ułożonymi panelami. Prosta forma ogrodzenia palisadowego, elastyczność jego wytwarzania oraz prosty i szybki montaż powodują, że przęsła palisadowe możemy zastosować do różnych wariantów ogrodzeń. SMW Ogrodzenia – nowoczesna palisada to nasza specjalność!

Palisada, to ogrodzenie z przęseł, najczęściej z poziomo ułożonymi panelami.

          Panele wewnętrzne ogrodzeń palisadowych najczęściej są jednej wysokości i posiadają identyczną przerwę pomiędzy nimi, ale w SMW Ogrodzenia stosujemy również palisady nietypowe, złożone z różnych wysokości paneli. Taki zabieg pozwala dostosować ogrodzenie palisadowe SMW do różnych potrzeb ogradzanego terenu – szerokie, gęsto ułożone panele zapewniają prywatność i zatrzymują zanieczyszczenia od strony ruchliwych ulic, węższe, swobodniej ułożone dodają przestronności, lekkości i zapewniają dużo światła dla zieleni ogrodowej, natomiast przęsła nietypowe, z różnymi wysokościami paneli są bardziej dynamiczne, przykuwające uwagę i mogące nosić wiele cech jednocześnie. Co istotne, wszystkie panele zastosowane w SMW Ogrodzenia to pełny, zamknięty profil przez co ich sztywność, trwałość i estetyka stoją na najwyższym poziomie.

Wszystkie panele zastosowane w ogrodzeniach SMW to pełny, zamknięty profil.

          Ogrodzenia palisadowe mogą być wykonane z różnych materiałów: blachy, stali, aluminium czy nawet drewna. Każdy z tych materiałów ma swoje niewątpliwe zalety jak i wady, o czym będzie szerzej w osobnym wpisie. W SMW Ogrodzenia wytwarzamy przęsła palisadowe z wysokiej jakości, ocynkowanej ogniowo blachy, które doskonale pasują do ogrodzeń gabionowych, murowanych, z zastosowaniem betonu architektonicznego, czy cegły klinkierowej. Uniwersalność palisadowych ogrodzeń SMW pozwala na dopasowanie ich niemal do każdego typu ogrodzenia i zabudowy, a różne warianty kolorystyczne i strukturalne stwarzają nieograniczone możliwości projektowe. SMW Ogrodzenia – nowoczesna palisada, którą zastosujesz do każdego rozwiązania architektonicznego!

W SMW Ogrodzenia wytwarzamy przęsła z wysokiej jakości, ocynkowanej ogniowo blachy, pokrytej powłoką antykorozyjną Coil-Coating.

          Ogrodzenia palisadowe, dzięki swojej modułowej budowie, prostocie montażu i stosunkowo prostej produkcji, są często atrakcyjne cenowo. Trzeba jednak uważać, aby niskie ceny nie szły w parze z jednoczesnym obniżeniem jakości, lub ilości stosowanego materiału, bo oszczędności wówczas okażą się pozorne. Jedną z najistotniejszych cech nowoczesnych ogrodzeń palisadowych SMW jest ich konkurencyjna cena (uzyskana dzięki innowacyjnemu procesowi technologicznemu), zastosowanie wyłącznie pełnych profili w panelach, wykorzystanie zabezpieczonych antykorozyjnie materiałów oraz 5-letnia gwarancja. Projektując nasze ogrodzenia, priorytetem była ich trwałość, odporność na czynniki atmosferyczne przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnego poziomu cenowego.

Dokładamy wielu starań aby ogrodzenia SMW były konkurencyjne cenowo przy jednoczesnym zapewnianiu bardzo wysokiej jakości.

          Podsumowując, ogrodzenia palisadowe to obecnie najchętniej wybierana forma nowoczesnych systemów ogrodzeniowych. Są uniwersalne, estetyczne, trwałe oraz często atrakcyjne cenowo. Przy ich odpowiednim wykonaniu i montażu będą wizytówką Waszej posesji na długie lata.