Jak zamówić ogrodzenie SMW?

Jak zamówić ogrodzenie SMW?

          Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu naszymi produktami, uruchomiliśmy stronę internetową www.smwogrodzenia.pl, przez którą możecie skompletować swoje zamówienie i zlecić nam jego wycenę oraz przygotowanie. Oprócz strony internetowej, możecie się z nami kontaktować telefonicznie, mailowo, czy przez naszych Partnerów, których adresy będziemy sukcesywnie dodawać do naszej strony. Poniżej wyjaśnimy, jak można najszybciej uzyskać niezbędne informacje i czego potrzebujemy od Was, aby sprawnie przesłać wam wycenę i termin realizacji. Zobaczcie jak zamówić ogrodzenie SMW.

OGRODZENIE STANDARDOWE

          Korzystając ze strony www.smwogrodzenia.pl możecie zamówić całe ogrodzenie, wybierając spośród naszych modeli standardowych, znajdujących się w zakładce segmenty. Są to całe, gotowe przęsła, o zdefiniowanych szerokościach, złożone z paneli poprzecznych, ceowników montażowych, słupków i niezbędnych akcesoriów montażowych. Dostarczamy je na paletach do samodzielnego montażu, lub wysyłamy naszą ekipę, która wszystko zmontuje na miejscu. W przypadku zamawiania ogrodzenia standardowego, możecie dokonać pomiarów we własnym zakresie, lub skorzystać z naszej usługi pomiarowej. Wszelkie kwestie dotyczące pomiarów i montażu ustalane są indywidualnie i zależą od wielkości całego zamówienia oraz miejsca jego realizacji. Aby ogrodzenie na długie lata zachowało swoje walory estetyczne i trwałość, zachęcamy do dokonania montażu przez wykfalifikowany personel, lub skorzystania z naszych usług.

OGRODZENIE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

          Ogrodzenia na zamówienie indywidualne lub wypełnienia do bram i przęseł (do już wymurowanych ogrodzeń) zamawiacie poprzez naszych Partnerów, lub bezpośrednio przez nasz sklep. W takim przypadku możemy realizować zamówienia kompleksowo, to znaczy, że nasi pracownicy, bądź Partnerzy (zobacz jak zostać Partnerem SMW) dokonują pomiarów, ustalają wszystkie szczegóły i po dostawie wykonują montaż całości. Możecie też dokonać pomiarów we własnym zakresie, zamówić u nas panele i elementy montażowe według waszych wyliczeń i samodzielnie zamontować. Zarówno ogrodzenie jak i kwestie finansowe ustalane są indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania zamówienia, ilości materiału, wymaganej pracy i odległości do miejsca realizacji projektu.

OGRODZENIE NA ELEMENTY

         Jeśli chcecie sami zmontować swoje ogrodzenie, macie wizję jego ułożenia, własny projekt i nie chcecie korzystać z naszej pomocy, możecie zamówić ogrodzenie z elementów wybierając je w zakładkach: ceowniki montażowe, akcesoria montażowe, panele. W przypadku zamawiania elementów pomiar i montaż jest po Waszej stronie – my produkujemy i dostarczamy dla was wyłącznie materiał według Waszego zamówienia. Możecie zamówić różnej długości panele, w różnej kolorystyce, zamontować je w dowolnym układzie w przęsłach – nie ingerujemy w waszą kreatywność.

          Jak zamówić ogrodzenie SMW? Jak tylko sobie życzycie! Z doświadczenie wiemy, że nasza kompleksowa oferta z pomiarem, dostawą i montażem, lub skorzystanie z kompleksowych usług naszych Partnerów, często jest opcją najkorzystniejszą i niewymagającą Waszego zaangażowania. Po wielu realizacjach, zachęcamy do wyboru właśnie tych opcji, ale pozostajemy otwarci na inne rozwiązania. W końcu, wybierając SMW Ogrodzenia, to Wy decydujecie, co jest dla Was najlepsze.