Jak zamówić ogrodzenie SMW?

Jak zamówić ogrodzenie SMW?

          Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu naszymi produktami, uruchomiliśmy stronę internetową www.smwogrodzenia.pl, przez którą możecie skompletować swoje zamówienie i zlecić nam jego wycenę oraz przygotowanie. Oprócz strony internetowej, możecie się z nami kontaktować telefonicznie, mailowo, czy przez naszych Partnerów, których adresy będziemy sukcesywnie dodawać do naszej strony. Poniżej wyjaśnimy, jak można najszybciej uzyskać niezbędne informacje i czego potrzebujemy od Was, aby sprawnie przesłać wam wycenę i termin realizacji. Zobaczcie jak zamówić ogrodzenie SMW.

Aktualizacja 01.03.2022: obecnie wszystkie zamówienia realizowane są przez naszych Partnerów Handlowych (zakładka Nasi Partnerzy). Sklep internetowy SMW Ogrodzenia został wyłączony. Zapraszamy do autoryzowanych punktów dystrybucji, zobaczcie nasze produkty na żywo i skonsultujcie się z ekspertami w branży. Gdy w rejonie Waszego zamieszkania nie ma naszego dystrybutora, proszę o kontakt z nami – coś poradzimy!

OGRODZENIE STANDARDOWE

          Korzystając ze strony www.smwogrodzenia.pl możecie zamówić całe ogrodzenie, wybierając spośród naszych modeli standardowych, znajdujących się w zakładce segmenty. Są to całe, gotowe przęsła, o zdefiniowanych szerokościach, złożone z paneli poprzecznych, ceowników montażowych, słupków i niezbędnych akcesoriów montażowych. Dostarczamy je na paletach do samodzielnego montażu, lub wysyłamy naszą ekipę, która wszystko zmontuje na miejscu. W przypadku zamawiania ogrodzenia standardowego, możecie dokonać pomiarów we własnym zakresie, lub skorzystać z naszej usługi pomiarowej. Wszelkie kwestie dotyczące pomiarów i montażu ustalane są indywidualnie i zależą od wielkości całego zamówienia oraz miejsca jego realizacji. Aby ogrodzenie na długie lata zachowało swoje walory estetyczne i trwałość, zachęcamy do dokonania montażu przez wykfalifikowany personel, lub skorzystania z naszych usług.

Aktualizacja 01.03.2022: obecnie realizujemy zamówienia wyłącznie według wymiarów Klienta – pomiary możecie wykonać samodzielnie, lub zlecić je naszym Autoryzowanym Partnerom.

OGRODZENIE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

          Ogrodzenia na zamówienie indywidualne lub wypełnienia do bram i przęseł (do już wymurowanych ogrodzeń) zamawiacie poprzez Naszych Partnerów, lub bezpośrednio przez nasz sklep. W takim przypadku możemy realizować zamówienia kompleksowo, to znaczy, że nasi pracownicy, bądź Partnerzy (zobacz jak zostać Partnerem SMW) dokonują pomiarów, ustalają wszystkie szczegóły i po dostawie wykonują montaż całości. Możecie też dokonać pomiarów we własnym zakresie, zamówić u nas panele i elementy montażowe według waszych wyliczeń i samodzielnie zamontować. Zarówno ogrodzenie jak i kwestie finansowe ustalane są indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania zamówienia, ilości materiału, wymaganej pracy i odległości do miejsca realizacji projektu.

Aktualizacja 01.03.2022: obecnie wszystkie zamówienia realizowane są przez naszych Partnerów Handlowych (zakładka Nasi Partnerzy). Sklep internetowy SMW Ogrodzenia został wyłączony.

OGRODZENIE NA ELEMENTY

         Jeśli chcecie sami zmontować swoje ogrodzenie, macie wizję jego ułożenia, własny projekt i nie chcecie korzystać z naszej pomocy, możecie zamówić ogrodzenie z elementów wybierając je w zakładkach: ceowniki montażowe, akcesoria montażowe, panele. W przypadku zamawiania elementów pomiar i montaż jest po Waszej stronie – my produkujemy i dostarczamy dla was wyłącznie materiał według Waszego zamówienia. Możecie zamówić różnej długości panele, w różnej kolorystyce, zamontować je w dowolnym układzie w przęsłach – nie ingerujemy w waszą kreatywność.

          Jak zamówić ogrodzenie SMW? Jak tylko sobie życzycie! Z doświadczenie wiemy, że nasza kompleksowa oferta z pomiarem, dostawą i montażem, lub skorzystanie z kompleksowych usług naszych Partnerów, często jest opcją najkorzystniejszą i niewymagającą Waszego zaangażowania. Po wielu realizacjach, zachęcamy do wyboru właśnie tych opcji, ale pozostajemy otwarci na inne rozwiązania. W końcu, wybierając SMW Ogrodzenia, to Wy decydujecie, co jest dla Was najlepsze.