Odpowiadamy na pytania Klientów!

Odpowiadamy na pytania Klientów!

          W związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami, publikujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Mamy nadzieję, że uda nam się udzielić wyczerpujących informacji. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do sekcji FAQ na naszej stronie lub do zadawania pytań pod adresem daniel@smwogrodzenia.pl. Zapraszamy do poniższego teksu. Odpowiadamy na pytania Klientów!

Jak jest z trwałością paneli ogrodzeniowych wykonanych z blachy?

       Najprostsza odpowiedź jest następująca: zależy jak i z jakiej blachy te panele są wykonane. W SMW Ogrodzenia używamy atestowanych blach od renomowanych producentów z kraju i z zagranicy. Wszystkie nasze blachy posiadają grubość ocynku Z275, są ocynkowane ogniowo i zabezpieczone powłokami antykorozyjnymi w technologii Coil Coating, polegającej na zabezpieczaniu blachy na zwoju, przed procesem produkcyjnym. Nałożenie powłok w ten sposób zabezpiecza i uelastycznia blachę, dlatego końcowy produkt jest odporny na odkształcanie pod wpływem czynników zewnętrznych i obróbki podczas produkcji paneli.

Dodatkowo wszystkie nasze panele są pełnym, zamkniętym profilem, a każdy oferowany przez nas wymiar został odpowiednio przetestowany. Na specjalne życzenie Klientów, przy wyjątkowo długich i jednocześnie wysokich panelach, możemy zastosować dedykowane wzmocnienia wewnętrzne. Dzięki takim zabiegom panele SMW Ogrodzenia są odpowiednio trwałe i posłużą długie lata bez utraty walorów estetycznych.

Jakie są terminy realizacji ogrodzeń w Waszej firmie?

          Jeśli zamawiacie panele ogrodzeniowe do gotowych przęseł i montujecie je we własnym zakresie, to jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie w 7-21 dni. Jeśli dokonujecie zamówienia przez Naszych Partnerów, termin realizacji ustalacie indywidualnie z Partnerem lub Wykonawcą.  Z reguły termin dostarczenia paneli do Naszych Partnerów jest taki sam jak u nas tj. 7-21 dni, chyba że zamawiacie indywidualnej wielkości konstrukcje bramy lub furtki, które naturalnie trzeba wykonać od podstaw – wówczas terminy się wydłużą o konieczny proces produkcyjny. Podobnie, jeśli zdecydujecie się na montaż całości w wykonaniu Naszych Partnerów, termin realizacji może się wydłużyć, w zależności od obłożenia ekip montażowych.

Czy Wasze ogrodzenia malujecie proszkowo na dowolny kolor?

          Panele ogrodzeniowe SMW nie są malowane proszkowo. Wykonujemy je już z gotowych, lakierowanych i odpowiednio zabezpieczonych zwojów blachy (podobnie jak wykonuje się blachodachówkę) – technologia ta jest znacznie trwalsza od malowania proszkowego i pozwala na uzyskanie jednolitej struktury na całej powierzchni blachy. Proszkowo malujemy jedynie konstrukcje stalowe bram i furtek, dobierając farbę i strukturę pod kolor paneli. W tym przypadku mogą wystąpić niewielkie różnice w lakierze pomiędzy konstrukcjami stalowymi, a naszymi panelami, jednak zarówno my, jak i Nasi Partnerzy możemy wykonać bramy i furtki w taki sposób, że ich konstrukcje są całkowicie schowane za naszymi panelami. Nasze ogrodzenia możecie zamówić w 20 różnych wersjach kolorystycznych, a ciągle testujemy nowe.

Jakie są ceny Waszych ogrodzeń?

       Każde ogrodzenie wyceniamy indywidualnie. Na cenę ogrodzenia wpływ mają wysokości i długości zastosowanych paneli, rodzaj i rozmiar bramy czy furtki oraz kolorystyka zastosowanych paneli. Każdy projekt cechują też indywidualne koszty montażu spowodowane różnymi zakresami prac. Zupełnie inaczej wyglądają ceny wypełnień do już wymurowanych przęseł, niż konieczność podstawienia całego ogrodzenia od podstaw. Szacunkowe ceny możecie sprawdzić u Naszych Partnerów.

         W ujęciu ogólnym, staramy się utrzymywać umiarkowany poziom cenowy, a ceny w dużej mierze kształtowane są przez wysoką jakość oferowanych przez nas produktów oraz ceny surowców. Wolimy szukać optymalnego stosunku ceny do jakości, zamiast dążyć do bycia najtańszym na rynku. Rozumiemy, że cena jest niezwykle istotnym kryterium dla Naszych Klientów, ale jakość produktu, szybkie terminy realizacji oraz rzetelność i gwarancja to równie ważne aspekty. Zapewniamy Naszym Klientom kompleksową usługę na wysokim poziomie i ciągłą dostępność naszych produktów pomimo niekorzystniej sytuacji na rynku surowców, utrzymując umiarkowany poziom cenowy i krótki termin realizacji. Ponadto zawsze wyczerpująco odpowiadamy na pytania Klientów! ?

Nie słyszałem o marce SMW Ogrodzenia – czy można Wam zaufać?

           Na wstępie, chyba nie nas powinniście pytać o to, czy można nam ufać. ? A już na poważnie, marka SMW Ogrodzenia rzeczywiście jest nowym brandem na polskim rynku, jednak na rynki zagraniczne dostarczamy panele ogrodzeniowe od kilku lat. Mając trochę wolnego czasu podczas kolejnych lockdownów, zdecydowaliśmy się utworzyć osobną markę ogrodzeniową i wprowadzić ją na polski rynek. Dodatkowo współpracujemy z wieloma Wykonawcami i Sprzedawcami ogrodzeń, a lista ta nieustannie się wydłuża. Na co dzień realizujemy wiele zamówień, a najciekawszymi z nich zawsze dzielimy się w naszych mediach społecznościowych. Nasze liczne publikacje możecie znaleźć m.in. w Ekspercie Budowlanym. Cieszymy się zaufaniem wielu Naszych Partnerów i Klientów więc uważamy, że także i Wy możecie nam zaufać. ? Zresztą, nasze realizacje mówią same za siebie.