Ogrodzenia z blachy giętej – czy warto?

Ogrodzenia z blachy giętej - czy warto?

     Nowoczesne i modne ogrodzenie można wykonać na wiele sposobów. Najbardziej popularne są ogrodzenia z profili stalowych, aluminiowych, murowane z betonowych bloczków lub zamontowane na słupach stalowych. Nowymi, zyskującymi coraz większą popularność i sympatię użytkowników rozwiązaniami, są bardzo nowoczesne ogrodzenia z blachy giętej.

     Czy warto zainwestować w takie rozwiązanie? Jaka jest trwałość takich ogrodzeń? Jakie możliwości aranżacyjne daje taki materiał? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć wspólnie z naszym Partnerem, firmą MET-BUD Ogrodzenia – oto jej realizacje z wykorzystaniem naszych paneli.

       Wykonanie ogrodzenia z blachy giętej to dobra alternatywa dla ogrodzeń aluminiowych czy wykonanych z profili stalowych. Opracowany przez SMW Ogrodzenia pełny, zamknięty profil z blachy ocynkowanej spełnia wysokie standardy jakościowe, zapewnia ochronę antykorozyjną i daje szerokie pole dla nawet najodważniejszych aranżacji. Dzięki temu, że wszystkie produkowane przez nas panele są wytwarzane na indywidualne zamówienie, można zastosować je do ogrodzeń różnej wysokości, o różnych wymiarach przęseł, czy do wypełnienia konstrukcji bram i furtek. Szeroka paleta dostępnych kolorów (ponad dwadzieścia!), różnych powierzchni (strukturalna i matowa) oraz typów blach (standard, premium, blachy drewnopodobne) daje niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne.

     Niespotykane połączenie paneli drewnopodobnych w kolorze Złoty Dąb z antracytowym, betonowym bloczkiem oraz czarnymi konstrukcjami bramy i furtki jest najlepszym przykładem tego, że z panelami od SMW Ogrodzenia możecie stworzyć jedyne w swoim rodzaju, piękne i niepowtarzalne ogrodzenie.

TRWAŁOŚĆ NASZYCH OGRODZEŃ

       Jak zatem jest z trwałością takich ogrodzeń? Panele SMW Ogrodzenia wykonane są zawsze ze sprawdzonej blachy od renomowanych dostawców z kraju i zagranicy. Materiał na nasze ogrodzenia pochodzi bezpośrednio ze zwojów blachy dostarczonych z huty lub jej dystrybutora. Nigdy nie kupujemy arkuszy blachy niewiadomego pochodzenia! Ponadto stosujemy rygorystyczną kontrolę jakości samej blachy, jej elastyczności i powłoki lakierniczej, dlatego też nasze panele objęte są 5-letnią gwarancją. Odpowiedni sposób produkcji zapewnia sztywność każdego pojedynczego panelu, a przemyślany system montażu i trwałe mocowanie każdego elementu zapewnia ponadstandardową wytrzymałość całej konstrukcji oraz jej wysoką odporność na wiatr. Podsumowując, prawidłowo wykonane panele z blachy giętej, do produkcji których użyto wysokiej jakości materiałów, będą Wam służyć przez wiele lat, nie tracąc przy tym walorów estetycznych.

    Jakość naszych paneli potwierdza szeroka gama wymiarów, w których możecie je zamówić. Dostępne są wysokości od 120–300 mm (co 10 mm), a maksymalna długość wynosi 3000 mm (co 5 mm). Jak widać na powyższych zdjęciach, szeroki panel w nowoczesnych ogrodzeniach sprawdza się doskonale!

RÓŻNE ZASTOSOWANIE PANELI OGRODZENIOWYCH SMW

    Czy panele z blachy giętej można zastosować do ogrodzeń na słupach stalowych lub ogrodzeniach wykonanych z łupanego bloczka? Czy system montażowy na to pozwala? Odpowiedź jest bardzo prosta – jeśli są to panele SMW Ogrodzenia, to nawet powinno się tak zrobić! Szerokie możliwości naszych paneli pozwalają na wykorzystanie ich w różnych konstrukcjach: wiatach, balustradach, pergolach czy też najróżniejszych ogrodzeniach.

     Łupany, stylowy bloczek, podkreślony nowoczesnym panelem ogrodzeniowym SMW jest jednym z ciekawszych rozwiązań, a całe ogrodzenie jest dzięki temu oryginalne i jedyne w swoim rodzaju. A stalowe słupy i podmurówka? Lekkie, a zarazem trwałe konstrukcje na stalowych słupach to pierwsze projekty realizowane z wykorzystaniem naszych paneli. Możliwości dowolnego miksowania kolorów, szerokości i odstępów między panelami w ramach każdego przęsła sprawiły, że ogrodzenia te, wypełnione panelem SMW, są niezwykle popularne.

Do naszych paneli możecie zastosować podmurówkę, dowolnie zaplanować wysokość całego ogrodzenia, wybrać najbardziej odpowiednią długość przęseł, a gdy wszystkie konstrukcje będą gotowe, dostarczymy Wam panel szyty na miarę, który mogą zamontować nasi dystrybutorzy, lub jeśli macie ochotę, możecie zrobić to samodzielnie. Jest to bardzo proste!

     Czy warto zatem rozważać inwestycję w ogrodzenie wykonane z blach giętych? Jak najbardziej, ale należy wybrać produkt oryginalny, trwały i o odpowiedniej jakości. Zachęcamy do odwiedzin u naszych dystrybutorów w całym kraju, takich jak firma Met-Bud Ogrodzenia, której realizacje prezentujemy, i sprawdzenia, które panele z blachy giętej są najsztywniejsze, które mają odpowiednią grubość i solidny system mocowania każdego elementu, które nie wymagają dodatkowych wypełnień i przede wszystkim, które możecie zamówić na dowolny wymiar w szerokiej gamie kolorów i to bez dodatkowych kosztów. Podpowiem tylko w tajemnicy… SMW Ogrodzenia.