NOWOŚCI SMW Ogrodzenia 2023

NOWOŚCI SMW Ogrodzenia 2023

       Wraz z nadejściem nowego roku wprowadzamy do naszej oferty kilka nowości, których najczęściej domagali się nasi Klienci i dystrybutorzy. Mamy nadzieję, że nowe produkty zyskają sympatię jednych i drugich – nam w każdym razie się podobają. Zapraszam do krótkiego tekstu prezentującego NOWOŚCI SMW Ogrodzenia 2023.

Początkiem roku, do naszej stałej oferty dołącza system SMW_ EKO PREMIUM, w ramach którego zaproponujemy tańsze wersje obecnych rozwiązań ogrodzeniowych, dostępnych zarówno w naszym systemie żaluzjowym jak i systemie paneli SMW.

PANEL SMW_ EKO PREMIUM

PANEL SMW_ EKO PREMIUM to panel półotwarty, podobny do obecnych na ryku paneli C, ale znacznie udoskonalony. Nasze rozwiązanie usprawnione przez nasz autorski system gięcia blachy sprawia, że panel, mimo iż znacznie tańszy od wersji pełnej, zamkniętej, jest też odpowiednio sztywny. Ponadto nasz nowy panel półotwarty wykonujemy zarówno z DWUSTRONNIE LAKIEROWANEJ blachy lub dowolnego koloru z naszego próbnika lakierowanego jednostronnie. Wszystkie blachy są ocynkowane i pokryte powłoką antykorozyjną.

       Wielu naszych Klientów zamawia ogrodzenia z panelem dekoracyjnym w innym kolorze lub w naszej doskonałej okleinie drewnopodobnej niemieckiej firmy RENOLIT, dlatego wprowadzamy do oferty również tańszy, półotwarty panel drewnopodobny, aby wszelkie zabudowy wykonane z naszych nowych, półotwartych profili mogły być spójne z ogrodzeniem. Pamiętajcie, że w przypadku paneli półotwartych w okleinie RENOLIT, powłoka drewnopodobna jest tylko na zewnętrznej stronie panelu – wewnętrzna strona to ocynk!

GDZIE STOSOWAĆ? Panel ten jest idealny do wykonania zabudowy koszy na śmieci, bocznych elementów wiaty, czy wszędzie tam, gdzie pełny profil nie jest konieczny. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wykonać z niego ogrodzenie.

ŻALZUJA SMW_ EKO PREMIUM

ŻALUZJA SMW_ EKO PREMIUM to tańsza wersja naszego systemu żaluzjowego, o którą często nas prosiliście. Nowy rodzaj żaluzji składa się z takich samych elementów jak dotychczasowy, ale zmieniliśmy materiał i technologię, aby uzyskać maksymalnie niską cenę. Żaluzja EKO PREMIUM, podobnie jak nasz nowy system paneli, wykonana jest z blach DWUSTRONNIE LAKIEROWANYCH, ocynkowanych, z powłokami antykorozyjnymi oraz jednostronnie lakierowanych, dostępnych w każdym kolorze z naszego próbnika i okleinach drewnopodobnych RENOLIT. W przeciwieństwie do „super-ofert” żaluzji internetowych, nasz autorski, skomplikowany system gięcia, wielokrotnie bardziej usztywnia każdy element żaluzji, przez co nasze ogrodzenia żaluzjowe są solidniejsze, wytrzymalsze i bardziej odporne niż żaluzjowe lamelki z niewiadomego pochodzenia oferowane na różnych grupach w absurdalnie niskich cenach.

GDZIE STOSOWAĆ? Podobnie jak system naszych Paneli, żaluzje EKO PREMIUM możecie stosować do zabudowy najróżniejszych konstrukcji, ogrodzeń, ale też wszędzie tam, gdzie wymagana jest absolutna prywatność. System żaluzjowy to ogrodzenie pełne, bez żadnych widocznych przerw między poszczególnymi częściami.

NOWE NAZWY_ SYSTEMU SMW

       Wprowadzamy również nowe nazewnictwo naszych produktów, aby system był dla was maksymalnie jasny i czytelny. Nasze produkty standardowe, oferowane do tej pory, to teraz odpowiednio:

PANEL SMW_ STANDARD PREMIUM
ŻALZUJA SMW_
STANDARD PREMIUM

Nowa, ekonomiczna linia naszych produktów, wykonywanych w nieco innej technologii zużywającej mniej zasobów energetycznych, to teraz:

PANEL SMW_ EKO PREMIUM
ŻALZUJA SMW_
EKO PREMIUM

       Przy zamówieniach nowego systemu oznaczajcie poszczególne elementy dopiskiem EP np. „Panel 220 EP dł. 2000mm, 10 szt. RAL 9005 Matowy DS”. Kolorystyka pozostaje niezmieniona – obowiązują oznaczenia z naszego próbnika. Jednie w przypadku zamawiania systemu EKO PREMIUM w blachach dwustronnie lakierowanych, przy kolorze stosujcie dopisek DS (dwustronny) np. RAL 7016 Struktura DS, RAL 9005 Matowy DS itd.

       Więcej szczegółów w sprawie wszystkich NOWOŚCI SMW Ogrodzenia 2023 przekaże Wam Daniel. Przeprowadzimy również szkolenia online, o których poinformujemy indywidualnie każdego z naszych Partnerów. Mamy nadzieję, że rozbudowa naszego systemu ogrodzeniowego pozwoli zaoferować dodatkowe, komplementarne rozwiązania, poszerzy dostępną ofertę i możliwości, a naszym Klientom pozwoli na optymalizację cen przy konfigurowaniu zamówień.

       Kończąc, życzę Wam wszystkim dobrego roku 2023 i wielu zadowolonych Klientów!