Ogrodzenie ŻALUZJOWE SMW Ogrodzenia

Ogrodzenie ŻALUZJOWE SMW Ogrodzenia

    Odpowiadając na Wasze pytania o ogrodzenia zapewniające maksymalny poziom prywatności, osłaniające Waszą przestrzeń od ruchliwych ulic i zapewniające Wam i Waszym bliskim bezpieczeństwo, pragniemy Wam przedstawić pełnoprawne ogrodzenie ŻALUZJOWE od SMW Ogrodzenia! Zaprojektowaliśmy żaluzję inną niż wszystkie, w pełni zabudowaną, z dodatkowym systemem redukcji oporu wiatru, produkowaną w bardzo krótkim czasie, a przy tym solidną i wytrzymałą oraz, co najważniejsze, w całości przygotowywaną według Waszych indywidualnych potrzeb, wymiarów i kolorystyki. Zresztą, co ja będę opowiadał – zobaczcie sami!

        Ogrodzenie żaluzjowe SMW Ogrodzenia to modułowy system, złożony z trzech elementów żaluzji – panelu startowego oraz dwóch paneli konstrukcyjnych, dzięki którym możecie dowolnie modyfikować wysokość całego przęsła. Dzięki takim rozwiązaniom dopasujecie ogrodzenie niemal do każdego systemu – zarówno do słupków stalowych (z podmurówką lub bez) jak i betonowych bloczków o różnych wysokościach. Pełna dowolność obowiązuje również przy długości żaluzji – możecie szaleć w zakresie 0,8 – 3,0 metrów. Podobnie jak nasze panele ogrodzeniowe, z których powstają nowoczesne palisady, ogrodzenie żaluzjowe również produkujemy na Wasze indywidualne zamówienia. Ani Wy, ani wykonawca Waszego ogrodzenia, nie musicie naginać rzeczywistości do wymiaru naszych paneli – to my dostosujemy system do Was!

OGRODZENIE ŻALUZJOWE SMW WYKONUJEMY WEDŁUG INDYWIDUALNYCH WYMIARÓW!

         Ze względu na dużą ilość nitów i mocowań niezbędnych do uzyskania bardzo wysokiej wytrzymałości i odporności wiatrowej, na potrzeby systemu żaluzjowego opracowaliśmy system montażu w podwójnym ceowniku, dzięki któremu nity i elementy montażowe są całkowicie niewidoczne, a całość wygląda bardzo estetycznie nie tracąc przy tym walorów funkcjonalnych.

     Wykorzystanie systemów żaluzjowych SMW Ogrodzenia jest niemal nieograniczone. Możecie odciąć się ścianą od sąsiada (a jakże!), ograniczyć zanieczyszczenia z ruchliwych ulic, czy stworzyć własny, cichy kącik w centrum miasta (zdjęcia powyżej). Dodatkowo całość jest wykonana z dwustronnie ocynkowanej blachy, którą można pomalować proszkowo w kolorach z palety RAL, więc możecie dobrać kolor do dowolnych elementów elewacji, balustrad, dekoracji ogrodowych czy własnego upodobania – tutaj nie ma rzeczy niemożliwych!

OGÓLNOPOLSKA PREMIERA W MET-BUD OGRODZENIA!

     Ogólnopolska premiera ogrodzeń żaluzjowych SMW Ogrodzenia odbyła się w piątek, 13 maja 2022, w firmie Met-Bud Ogrodzenia, gdzie stanęła też pierwsza w kraju ekspozycja. Właścicielom, Ani i Andrzejowi, serdecznie dziękujemy za zaufanie i owocną premierę naszego nowego produktu, a niezawodnej specjalistce ds. ogrodzeń Marcie, za promocję naszej marki i zrealizowane, piękne projekty ogrodzeń SMW, którymi wkrótce się z Wami podzielimy.

       Was wszystkich serdecznie zapraszamy do naszych Partnerów Handlowych w całej Polsce. Poznajcie naszą ofertę i skorzystajcie z nieograniczonych możliwości, jakie zapewnia Wam SMW Ogrodzenia!